Příměstský tábor NENA

Generace nových příměstských táborů s mnohaletými zkušenostmi. Opravdový tábor, jen bez přespání.

Respekt, rozvoj klíčových kompetencí a zážitky. Promyšlený program od rána až do večera!

Dětské letní tábory NENA
Bezuchov
15 minut z Přerova, Lipníku nad Bečvou i Bystřice pod Hostýnem.
od 7 do 12 let
Od 4 let oddíl pro nejmenší děti s přizpůsobeným programem.

Program pro příměstský tábor NENA

Táborové hry z našich klasických táborů včetně programů v lese. Dopolední oddílová činnost (artefiletika, dramafiletika) a sportovní soutěže odpoledne. Celodenní program končí až večer. NENA nezajišťuje jen hlídání dětí, ale přináším jim rozvoj a táborový zážitek.

Táborová základna a vlastní zázemí včetně jídelny ve vojenském stanu. Pro případ letní bouřky "úkryt" v nedaleké velké klubovně s tělocvičnou.

Táborovým příběhem děti provází tematická celotáborová hra. Program dne - včetně nástupů jako na táboře - přináší řád. Příměstský tábor NENA připravuje děti na naše letní tábory.

Logotyp NeNa
Logotyp NeNa

Proč vybrat tábor NENA

"Bezpečí až na prvním místě."

 • Respekt k dětem a individuální přístup díky omezené kapacitě tábora.
 • Originální program a naše vyzkoušené táborové hry.
 • Letní tábory pořádáme od roku 2009.

Přečtěte si článek

Nenechte si ujít zimní slevu

Díky přihlášení mezi prvními ušetříte 1 000 Kč. Výhodná cena platí jen po dobu zveřejnění této nabídky.

Logotyp NeNa

Příměstské tábory 2024

Indiánský sen (7 - 12 let)
8. 7. - 12. 7.
Indiánský sen (4 - 7 let)
8. 7. - 12. 7.
Strážci lesa (7 - 12 let)
15. 7. - 19. 7.
Strážci lesa (4 - 7 let)
15. 7. - 19. 7.
Ostrov pokladů (7 - 12 let)
22. 7. - 26. 7.
Ostrov pokladů (4 - 7 let)
Poslední místa
22. 7. - 26. 7.

Cena příměstského tábora

Cena tábora
2 500 Kč
Cena tábora později
3 500 Kč

Účastník na více turnusech získá slevu 500 Kč na každý tábor.

Tábor na splátky: Rezervační záloha pouze 1 000 Kč. Zbytek můžete uhradit do konce června v libovolných splátkách.

Cena tábora obsahuje všechno důležité a nejen to:

 • strava včetně teplého oběda
 • dobrovolné přespání v teepee
 • kompletní metodické a technické zabezpečení
 • úrazové pojištění
 • výrobek z tábora na památku
Logotyp NeNa

Potřebujete poradit?

Dejte nám vědět. Zavoláme vám!

Nejčastější dotazy k příměstkým táborům

Připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro dětský příměstký tábor.

Výběr tábora a přihlášení & Platba tábora

Ano. Věková hranice u našich táborů není „pevným mantinelem“, ale spíše doporučením a přiblížením věkového složení dětí na táboře. Každé dítě je individualita. Některé děti vychází spíše se staršími kamarády, jiné naopak. Běžně tak může jet 8leté dítě na tábor s oddílem pro nejmenší děti do 7 let s programem a kamarády, k nimž má blíže.
Ano. Napište nám na e-mail nena@nenatabory.cz. Určitě se domluvíme.
Využijte jeden z následujících způsobů:
 • Váš zaměstnavatel vystaví objednávku, kterou nám zašlete e-mailem na nena@nenatabory.cz a my dle jeho pokynů vše vystavíme a zašleme mu zpět. Jediné, co tedy potřebujeme, je, aby nám pověřené oddělení u vás v práci vystavilo objednávku na dětskou rekreaci.
 • Zašlete nám fakturační údaje zaměstnavatele, případně pokyny, jak chce mít fakturu vystavenou (nejlépe interní předpis/návod, co a jak fakturovat, kam a jak poslat). Vystavenou fakturu pošleme přímo zaměstnavateli, nebo vám k předání na pověřené oddělení (zpravidla účtárně).
 • Pokud vám zaměstnavatel proplácí příspěvek až po uskutečnění tábora, normálně tábor uhraďte a po skončení tábora nás kontaktujte. My vám vystavíme potvrzení o účasti na táboře, na jehož základě budete čerpat příspěvek.
 • Kontaktujte nás pokud váš zaměstnavatel ani jeden ze způsobů výše nepodporuje. Můžete nám dát kontakt na pověřenou osobu u vás v zaměstnání (nejlépe e-mail a telefon). My se s touto osobou spojíme a vše vyřídíme za vás.
O přijetí každé platby vás budeme informovat. V některých případech může převod a potvrzení trvat i 3 pracovní dny. Pokud stále nemáte potvrzené přijetí platby, raději nám napište na e-mail nena@nenatabory.cz. Nezapomeňte uvést číslo přihlášky (= variabilní symbol).
Nic se neděje. Napište nám na e-mail nena@nenatabory.cz. Potřebujeme vědět číslo účtu z jakého jste platbu poslali a den platby. Nejlépe přiložte potvrzení o platbě z banky.

Před táborem

10–15 dní před začátkem tábora. Bližší informace k táboru zasíláme výhradně na kontaktní e-mail objednatele.
Posudky se odevzdávají elektronicky - naskenované nebo vyfocené. Originál zůstává vám.
Elektronicky - naskenované nebo vyfocené. Před táborem vám to připomeneme.
Ano. Náležitosti posudku jsou dány zákonem o veřejném zdraví. Posudek zdravotní způsobilosti na zotavovací akci je tedy univerzálně použitelné pro všechny tyto akce (tábory, školy v přírodě, sportovní kurzy). Není možné použít jiný typ zdravotního posudku např. pro sport.
2 roky (pokud během této doby nenastane změna zdravotního stavu). Doporučujeme nechat si jej vystavit vždy během periodické prohlídky dítěte, která je také v intervalu 2 let. Stejný posudek můžete využít pro školy v přírodě, sportovní kurzy či jiné zotavovací akce.
Storno určují Smluvní podmínky. Storno může být individuálně sníženo nebo odpuštěno v případě úrazu/nemoci před táborem nebo pokud místo na táboře převezme náhradník (náhradníka můžete doporučit i vy sami).

Během tábora

Děti můžete přivést od 7 hodin. Před 7 hodinou po domluvě. Organizovaný program začíná v 8 hodin nástupem. Společný program tábora končí v 18 hodin. Děti vyzvedněte ideálně do 18:30.
Telefony nezakazujeme, ale nedoporučujeme. Především u dětí „stýskacích typů“. Samozřejmě plně respektujeme, že chcete mít kontakt se svým dítětem. Smyslem zotavovacích akcí však mimo jiné je naučit děti samostatnosti a akceptaci odloučení od rodičů. Děti uvidíte každý večer a můžete si s nimi popovídat o zážitcích z táborového dne. Děti mohou zavolat rodičům od zdravotníka, stejně tak rodiče mohou zavolat zdravotníkovi, který jim dítě k telefonu předá. U starších dětí a nestýskacích typů nám nevadí, zda telefon mají s sebou. Mohou je využívat celý den kromě doby programu.
Hlavního vedoucího tábora nebo zdravotníka. Kontakty najdete v bližších informacích před táborem.
Ano. Není potřeba to hlásit předem. Jen je důležité, aby se děti při rozdělování do oddílů přihlásily a řekly nám, že chtějí být spolu.
Pojištění se vztahuje na jakýkoliv úraz během tábora při všech činnostech. Denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu s plněním od 1. dne (karenční lhůta 7 dní) 115 Kč. Trvalé následky úrazu s progresivním plněním od 0,0001 % stupně invalidity 700 000 Kč. Pojistná smlouva.
Odkaz a heslo pro přístup k fotografiím z tábora najdete v bližších informacích k táboru. Fotografie z tábora nejsou veřejně přístupné. Respektujte, prosím, soukromí dalších účastníků tábora tím, že je bez jejich souhlasu nebudete zveřejňovat na sociálních sítích.

Po táboře

Napište nám na e-mail nena@nenatabory.cz. Formulář od pojištovny nemusíte posílat. Formuláře máme uložené.

Buďte informování o novinkách

Finská svíce v tee-pee