Letní tábor Kdo přežije NENA

Kdo přežije NENA

Termín
14. 8. - 22. 8.
Doporučený věk
11 - 15 let
Volná místa
4 / 68
Hlavní vedoucí tábora
Kuba
Telefon na HVT
Cena tábora
4 900
Společná doprava

(volitelná)

+ 500

Program letního tábora

Hlavní myšlenkou je tábor, co nejblíže podobný k televiznímu pořadu Survivor, díky kterému můžete získat nezapomenutelné zážitky z této soutěže, které se jinak nejde zúčastnit.

Děti si užijí různé promakané soutěže, hry o imunitu, kmenové rady a spoustu dalších aktivit. Mimo různé výzvy nás čeká nejedna venkovní diskotéka. Společně se také vydáme na výlet s koupačkou a kánoemi.

Hry budou probíhat v lese i na loukách za světla nebo tmy. Na děti čekají barevné šátky, tvorba vlajky jejich kmene a spousta zábavy.

Táborová základna

Nově vybudovaná táborová základna je v provozu 3. sezónu. Nachází se v Královéhradeckém kraji u obce Zábrodí kousek od CHKO Broumovsko. Těšit se můžete na čisté podsadové stany uprostřed krásné louky mezi dvěma lesíky. Zájemci mohou mít zážitek z posezení u ohně v teepee. Jídelnu tvoří mimo jiné velký otevřený vojenský stan s dostatkem míst pro všechny. Ten se za špatného počasí může rychle změnit na krytý společenský prostor. Toalety jsou v samostatné pevné buňce. K dispozici je dále velký sprchový stan se sprchovými kouty a teplou vodou pro všechny. Pitná voda z vodovodního řádu v celém táboře. V blízkém okolí je možnost koupání v Brodském rybníce či výlet na rozhlednu Signál.

Táborová základna NeNa

Společná doprava na tábor

Společná doprava na tábor ze pěti nástupních míst. Z Olomouce nebo z Prahy se společně vlakem dopravíme do Pardubic. Po domluvě je možné přistoupit po trase. V Pardubicích na nás bude čekat soukromý autobus, který všechny odveze do tábora. Přistoupit je možné v Hradci Králové a Náchodě.

Děti můžete také samozřejmě dovést sami až do tábora.

Související články & reportáže

Buďte informování o novinkách