Letní tábor Last Stand

Last Stand

Termín
24. 8. - 31. 8.
Doporučený věk
14 - 18 let
Volná místa
24 / 60
Hlavní vedoucí tábora
Kuba
Telefon na HVT
Cena tábora
3 200
3 600 Kč
Společná doprava

(volitelná)

+ 500

Program letního tábora

Vstupte do dobrodružství na našem letním táboře pro teenagery inspirovaném reality show Survivor! To vše v pohodlí táborové základny s dovednými průvodci, kteří nejen zajistí vaše bezpečí, ale také vám předají klíčové dovednosti: rozdělání ohně, stavění přístřešku, přípravu jídla a ovládání nástrojů, jako jsou sekera nebo nůž, pro výrobu potřebných pomůcek pro váš komfort a zábavu v přírodě.

Tento tábor nejen zdokonalí vaše dovednosti bushcraftu, ale také nabídne adrenalin, smích a taktické zvraty, přesně jako v oblíbeném Survivoru. Kromě získávání tábornických dovedností si vychutnáte klasické i moderní táborové hry v rámci tematické celotáborové hry s prvky vyřazování a imunity. Každý den představuje novou výzvu, kde budete posilovat týmový duch a směřovat k vítězství, které pro každého může být úplně odlišné od toho, co si původně představoval.

Objevte pravý tábor na zelené louce se vším, co k tomu patří, a najděte své zážitky na celý život.

Táborová základna

Nově vybudovaná táborová základna je v provozu 3. sezónu. Nachází se v Královéhradeckém kraji u obce Zábrodí kousek od CHKO Broumovsko. Těšit se můžete na čisté podsadové stany uprostřed krásné louky mezi dvěma lesíky. Zájemci mohou mít zážitek z posezení u ohně v teepee. Jídelnu tvoří mimo jiné velký otevřený vojenský stan s dostatkem míst pro všechny. Ten se za špatného počasí může rychle změnit na krytý společenský prostor. Toalety jsou v samostatné pevné buňce. K dispozici je dále velký sprchový stan se sprchovými kouty a teplou vodou pro všechny. Pitná voda z vodovodního řádu v celém táboře. V blízkém okolí je možnost koupání v Brodském rybníce či výlet na rozhlednu Signál.

Táborová základna NeNa

Společná doprava na tábor

Společná doprava na tábor ze pěti nástupních míst. Z Olomouce nebo z Prahy se společně vlakem dopravíme do Pardubic. Po domluvě je možné přistoupit po trase. V Pardubicích na nás bude čekat soukromý autobus, který všechny odveze do tábora. Přistoupit je možné v Hradci Králové a Náchodě.

Děti můžete také samozřejmě dovést sami až do tábora.

Související články & reportáže

Buďte informování o novinkách