Letní tábor Fun'n'Sun

Fun'n'Sun

Termín
3. 8. - 13. 8.
Doporučený věk
13 - 18 let
Volná místa
60 / 60
Hlavní vedoucí tábora
Tom
Telefon na HVT
Cena tábora
4 800
Cena tábora později
5 400 Kč
Společná doprava

(volitelná)

+ 500

Program letního tábora

Zahrajem si hry napříč spektrem, tedy kromě těch sportovních se můžeš těšit i na ty strategické a logické. Otestujeme jaké to je posílat zprávy v Morseovce a naučíme se, jak správně uvázat ambulanční uzel. Spolupráce v oddílu bude určitě potřeba, tak si připrav týmového ducha.

Skupinová úniková hra pro všechny odvážné – teepee skrývá záhadu, kterou je potřeba vyřešit, než uběhne veškerý čas.

Jelikož je člověk i noční tvor, tak si většinu večerů zahrajeme nějakou hru ve tmě při svitu baterek či svíček nebo si posedíme u táboráku s opékáním a zpěvem. Brzká večerka se tedy určitě nekoná. Ráno to dospíme :-)

Táborová základna

Nově vybudovaná táborová základna je v provozu 3. sezónu. Nachází se v Královéhradeckém kraji u obce Zábrodí kousek od CHKO Broumovsko. Těšit se můžete na čisté podsadové stany uprostřed krásné louky mezi dvěma lesíky. Zájemci mohou mít zážitek z posezení u ohně v teepee. Jídelnu tvoří mimo jiné velký otevřený vojenský stan s dostatkem míst pro všechny. Ten se za špatného počasí může rychle změnit na krytý společenský prostor. Toalety jsou v samostatné pevné buňce. K dispozici je dále velký sprchový stan se sprchovými kouty a teplou vodou pro všechny. Pitná voda z vodovodního řádu v celém táboře. V blízkém okolí je možnost koupání v Brodském rybníce či výlet na rozhlednu Signál.

Táborová základna NeNa

Společná doprava na tábor

Společná doprava na tábor ze pěti nástupních míst. Z Olomouce nebo z Prahy se společně vlakem dopravíme do Pardubic. Po domluvě je možné přistoupit po trase. V Pardubicích na nás bude čekat soukromý autobus, který všechny odveze do tábora. Přistoupit je možné v Hradci Králové a Náchodě.

Děti můžete také samozřejmě dovést sami až do tábora.

Související články & reportáže

Buďte informování o novinkách