Letní tábor Fun'n'Sun

Fun'n'Sun

Termín
3. 8. - 13. 8.
Doporučený věk
13 - 18 let
Volná místa
0 / 60
Hlavní vedoucí tábora
Tom
Telefon na HVT
Cena tábora
5 400
Společná doprava

(volitelná)

+ 500

Program letního tábora

Sportovní soutěže doplněné o strategické hry a relax, abychom se úplně nezničili. Po obědě si dáme programy zaměřené na prožitek, které nebudou bodovány do celotáborovky, ale přinesou nám nevšední zážitky.

V každém podnítíme přemýšlení mimo zaběhnuté koleje během tematicky zaměřených aktivit.

Skupinová úniková hra pro všechny odvážné – teepee skrývá záhadu, kterou je potřeba vyřešit, než uběhne veškerý čas.

Po večeři jsme připraveni pokračovat ve hraní her při svitu baterek či svíček nebo si posedět u táboráku s opékáním a zpěvem. A samozřejmě diskotéky - neoddělitelná součást večerního života na táboře.

Táborová základna

Táborová základna se nachází v Královéhradeckém kraji u obce Zábrodí kousek od CHKO Broumovsko. Nové podsadové stany jsou postaveny do tvaru U uprostřed krásné louky mezi dvěma lesy. Táborníci se mohou večer přidat k posezení u ohně v teepee nebo v něm rovnou přespat. Jídelnu tvoří velký otevřený vojenský stan s dostatkem míst pro všechny, ale když je venku krásně, tak většinou jíme pod širou oblohou. Po stažení bočnic tento stan využijeme i při dešti jako krytý prostor pro hry. Toalety jsou v samostatné pevné buňce. K dispozici je dále velký sprchový stan se sprchovými kouty a teplou vodou pro všechny. Pitná voda z vodovodního řádu je v celém táboře. V blízkém okolí je možnost koupání v Brodském rybníce či výlet na rozhlednu Signál.

Táborová základna NeNa

Společná doprava na tábor

Společná doprava na tábor ze pěti nástupních míst. Z Olomouce nebo z Prahy se společně vlakem dopravíme do Pardubic. Po domluvě je možné přistoupit po trase. V Pardubicích na nás bude čekat soukromý autobus, který všechny odveze do tábora. Přistoupit je možné v Hradci Králové a Náchodě.

Děti můžete také samozřejmě dovést sami až do tábora.

Související články & reportáže

Buďte informování o novinkách